Z našich akcí

Kompletní foto/videogalerii najdete na

hasicivilemov.rajce.idnes.cz

OSLAVA ZALOŽENÍ SBORU + OKRSKOVÁ SOUTĚŽ VILÉMOV 2013

V letošním roce náš sbor dobrovolných hasičů slaví 135 let od svého založení. A tak při této příležitosti se 25. května konala na místním fotbalovém hřišti okrsková soutěž, které se zúčastnila tři družstva žen a osm družstev mužů. Soutěžní odpoledne začalo slavnostním průvodem od hasičské zbrojnice na hřiště. Obě domácí družstva se velmi dobře umístila mezi silnou konkurencí. Ženy získaly příčku nejvyšší tj. 1. místo a muži se umístili na krásném 3. místě. Děkujeme všem, kteří nás přišli podpořit.

CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

PLAMEN

4. 5. 2013 se měli mladí hasiči účastnit hry Plamen v požárním útoku štafety 4 x 60 m a štafety dvojic. Poněvadž však většina našeho týmu onemocněla, nemohli jsme se zúčastnit, ale přesto na Havlíčkobrodskou ligu 1. 6. 2013 pojedeme, protože jsme se zúčastnili podzimního kola téže soutěže.

JIHLAVSKÝ VÍCEBOJ

27. 4. 2013 se konal Jihlavský víceboj, kde se medaile pokoušeli získat Luboš Kraučuk, Jiří Bouchner a Martin Stýblo. Z družstva žen nás reprezentovaly Markéta Váňová, Petra Kejvalová a Jana Černovská. Přestože se naši mladí hasiči účastnili poprvé, ukázali výkony, za které se rozhodně nemuseli stydět. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili náročné soutěže, a skvěle tak zastupovali SDH Vilémov.

2. HASIČSKO-MYSLIVECKÝ PLES 2013

1. HASIČSKO-MYSLIVECKÝ PLES 2012

ŘÍMOVICE

Dne 9. 6. 2012 proběhlo okrskové kolo v Římovicích. Ženy se umístily na krásném 2. místě, muži po problémech na pravém proudu skončili na 6. místě.

HAVLÍČKOBRODSKÁ LIGA

V letošním roce se naše družstva mladých hasičů účastní tzv. Havlíčkobrodské ligy (www.hbturnemh.webnode.cz).

První soutěž proběhla 20. 5. v České Bělé, družstvo mladších skončilo na 15. místě a družstvo starších na 4. místě.
Druhá soutěž proběhla v Bačkově – mladší 3. místo, starší 4. místo.
Třetí soutěž proběhla v obci Pohled – mladší 4. místo, starší 11. místo.

Dále byly na programu soutěže 31. 8. – Libice nad Doubravou (noční) a 9. 9. – Kámen, kde proběhne celkové vyhodnocení.

OBVODOVÁ SOUTĚŽ

Dne 5. 5. 2012 proběhlo Obvodové kolo mladých hasičů. Pořádajícím sborem se stal poprvé ve své historii náš sbor. Soutěžilo se v disciplínách: štafeta 4x60 m, štafeta požárních dvojic a v požárním útoku. Zúčastnilo se 5 družstev mladších hasičů a 4 družstva starších hasičů. Družstvo našich mladších hasičů se umístilo na 3. místě a družstvo starších na 2. místě. Tím si zajistili účast v okresním kole v Havlíčkově Brodě, které jsme se ale bohužel nemohli z důvodu nemoci zúčastnit.

HASIČSKÝ VÍCEBOJ

Dne 28. 4. 2012 se zástupce našeho sboru zúčastnil soutěže v hasičském víceboji v Jihlavě.

REKORD V DÁKOVÉ DOPRAVĚ VODY

Dne 7. 5. 2010 se  náš sbor zúčastnil pokusu o rekord v dálkové dopravě vody. Pokusu se účastnilo celkem 2 892 dobrovolných hasičů z celkem 288 sborů s 235 čerpadly. Délka celého vedení činila 63,46 km a převýšení činilo 541 metrů.